4 Aralık 2016 Pazar

Keyfekeder Youtube'da


Herkese Merhaba,

Bilen bilir plaklara eski müziklere oldum olası bir ilgim olmuştur. Geçen sene dayanamayıp bir de pikap alınca bu ilgimin önünü alamaz oldum zaten.
Crosley marka pikabımla ilgili yazımı şuradan okuyabilirsiniz.
İnstagramda ara ara dinlediğim plaklardan kısa videolar paylaşıyorum ama bu bana yetmedi. Daha fazla paylaşayım şarkının tamamını paylaşayım diye bir youtube kanalı açmaya karar verdim.
Şu anda kanal çok yeni ve sadece plak kayıtlarını paylaşıyorum ama zamanla farklı paylaşımlar da yapabilirim diye düşündüm. 
Sürekli kanalıma beklerim diyen makyaj bloggerları  gibi olmak istemem ama (zaten bloggerım diye bir iddiam da yokta neyse) göz atmak isterseniz kanalın linkine şuradan ulaşabilirsiniz.
Bir kaç şarkı yükledim bile. Keyifli dinlemeler...2 yorum:

  1. Ben de hep bir pikap almak istemişimdir. Aslında bir de gramafon istiyorum çünkü Klasik Türk Musikisi de ayrı bir yerdedir benim için. Ama hemen pikap yazına ışınlanacağım şimdi. Aklımdaki soru işaretlerine bir reset çeker umarım. :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Pikap uzun zaman benim de hayalimdi sonunda bu hayalimi gerçekleştirmiş olduğum için çok mutluyum. Yazıyı bir okuyun bakalım sorulara cevap olacak mı eğer aklınızda sorular kalırsa yardımcı olmaya çalışırım :)

      Sil